Cilt Bakımı | Operatör Doktor Ali TUNCER
bilgi@alituncer.com 0224 222 0 221

Cilt Bakımı | Op.Dr. Ali TUNCER

Cilt Bakımı

Cildimizin daha taze, genç ve doğal görünmesini hedefleyen bir bakımdır.
Cilt zamanla güneşin zararlı etkilerinden,  sigaradan, dengesiz beslenmeden ve rüzgardan, kremlerden ve bunun gibi birçok etmenlerden olumsuz şekilde etkilenmektedir. Yaşlanma ve genetik faktörlerin etkisiyle de zamanla kurur, parlaklığını kaybeder, kırışmaya başlar, lekelenmeler oluşur, gözenekler ve siyah noktalar belirir, kılcal damarlanma artışı olurelstikiye kayı gelişir.

Bu etkilerin olumsuz yansımalarından kurulmanız, cilde canlılık kazandırmanız, nem dengesini oluşturmanız, yaşlanma etkilerini geciktirmeniz düzenli cilt bakımları ile mümkündür. Düzenli bakım yapılan ciltlerde nem dengesi korunur, cilt daha canlı daha diri, daha taze ve parlak görünür.

Cilt analizi sonrası nasıl bir bakım yapılması gerektiği belirlenmeli ve ona uygun bir bakım kürü uygulanmalıdır. Cilt bakımı canlı cildin temizlenmesi, ölü tabakanın uzaklaştırılması, nemlendirilmesi, maske uygulamaları, gözeneklerin sıkılaştırılması, akneli ciltlerde bakım uygulamaları, yağlı ciltlerde bakım gibi uygulamaları kapsar. 

Zamanın olumsuz etkilerini azaltmak için düzenli cilt bakımlarının yanısıra ihtiyaca göre hekiminiz tarafından muayeneyle diğer antiaging tedaviler kombine edilebilir.
 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Diğer Hizmetlerimiz


Gözat

Cilt Bakımı

Gözat

Ultraskin Yüz Germe

Gözat

Leke Tedavisi

Gözat

BOTULİNUM TOKSİNİ

Scroll to Top