Uyluk Germe | Operatör Doktor Ali TUNCER
bilgi@alituncer.com 0224 222 0 221

Uyluk Germe | Op.Dr. Ali TUNCER

Uyluk Germe

Yaşa bağlı uyluk kısımlarınızda sarkmalar oluşmuşsa,  kilo verme sonrası  uyluk deriniz gevşemiş ve aşağıya doğru yer değiştirmişse uyluk germe ameliyatı  eski görüntünüze kavuşmanızda yardımcı olabilir. Bu ameliyat diğer estetik ameliyatlarla kombine edilebilir. Liposuctionla kombine edilerek daha iyi sonuçlar almak mümkündür.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ameliyat öncesi deneyimli bir plastik cerrahi uzmanına başvurmalı ve görüşünü almalısınız. Bu ameliyat için uygun bir hasta olup olmadığınızı cerrahınız belirleyecek, değilseniz başka önerilerinin olup olmadığını size detaylı olarak anlatacaktır. Sigara kullanıyorsanız ameliyat öncesi ve sonrası yara iyileşmesinin düzgün olması açısından bırakmalısınız. Bu çok önemli uyarıyı dikkate almıyacaksanız ameliyatı hiç düşünmeyin derim.
Ameliyat genel anestezi altında gerçekleştirilir. Ameliyat öncesi plan çizimleri yapılır, kesi yerleri belirlenir. Operasyon süresi ortalama 1.5-2 saattir.
Ameliyat sonrası 3. günde duş alabilirsiniz. İlk hafta dinlenme devresinden sonra 2. Hafta günlük aktivitelerinizi yapar hale gelirsiniz. İlk ay spordan uzak durmalısınız. Sonrasında çok tempolu olmamak şartıyla yürüyüş gibi hafif sporlarla başlayabilir, ağır sporlara ise 2 ay sonra geçebilirsiniz.
Ameliyat izleri bikini bölgesinde kalır. Önceleri pembe kırmızı renkte iken 6 ay içinde solar deri rengine halını alırlar.

Diğer Hizmetlerimiz


Gözat

Burun Estetiği

Gözat

Meme Büyütme

Gözat

Karın Germe

Gözat

SAÇ EKİMİ

Scroll to Top